Töötame pidevalt kliendirahulolu ja oma teenuste parandamise nimel, keskendudes oma klientide ootuste ületamisele.

Kristiina Linno


Sain väga suurepärase teenuse osaliseks. Enne töödega alustamist saime väga põhjalikud soovitused ja nõuanded. Maakohas vajasid erinevad puud hooldust ja okste kärpimist. Töö oli väga kvalideetne ja lõpptulemus oodatust veel parem. Kiidan väga meeskonda!

Urmas

Tartumaalt


Ettevõtte köitis tähelepanu ning jäi silma esmalt oma huvitava nime poolest. Edaspidises koostöös paistis silma aga korralik tehnika ja varustus ning laialdased teadmised ja oskused. Kogu päeva jooksul oli näha, et mehed on motiveeritud ning teevad seda, mis neile meeldib!

Leili Ader

Tartu Ülikooli haldur


Kogu asjaajamine ettevõttega oli algusest lõpuni meeldiv. Teenuste sisu ning vajalikkus selgitati põhjalikult ja arusaadavalt lahti. Kogu tööprotsess kulges sujuvalt ning vastavalt lubatule. Töö teostuse ja tulemusega jäime väga rahule,- pöördume vajadusel kindlasti ka tulevikus just nimelt Vikatimehe poole!

Pille ja Sven Ilves


Oleme mitmeid kordi kasutanud Vikatimees OÜ teenuseid. Tegemist on tõeliste oma ala asjatundjatega. Mehed peavad kokkulepitud aegadest kinni, annavad asjalikke soovitusi ning teevad väga kvaliteetset tööd. Ohtlikke puid langetades arvestatakse hoolikalt ümbruskonna muu haljastusega nii, et see jääks terveks, läheduses olevad ehitised ja rajatised puutumata. Oleme soovitanud ja soovitame ka edaspidi Vikatimees OÜ-d kõigile, kellel on nende erialaseid teenuseid vaja. Nad on hakkajad noored mehed, kelle peale võib kindel olla.

Kerli Kevvai


Tähelepanuväärne on, et mehed kes koonduvad küll nime taha Vikatimees, ei soovi hoopiski mitte vikatiga puid loogu lasta, vaid pigem soosivad tervete puude kasvamist. Seega, lisaks põhjalikule ülevaatele haige puu seisukorrast osatakse anda ka väärt nõu, kuidas puid hooldada, et nad kasvaksid tervetena. Kuna meie ohtliku puu võra paiknes elumaja katuse kohal, siis hirm oli suur, et katus saab kahjustada. Kuid asjatult, sest töö sai tehtud väga täpselt ja kiirelt ning tõelise professionaalsusega - puu langetatud ja katus terve. Kindlasti pöörduks tulevikus vajadusel uuesti nende poole, sest mehed teavad, mida nad teevad!

Alice-Heleen Ainsalu


Vanad kuivanud puud langetati sekunditega. Sama kiiresti käis tekkinud jäätmete likvideerimine. Probleemi polekski nagu olnudki! Super teenindus ja töö on tasemel!

Margus Laanemägi


Koduaias Tartu linnas vajas krundil 5 puud maha võtmist. See protsess tundus mulle utoopiline. Kuidas seda lahendada nii, et ülejäänud haljastus ja maja terveks jääksid. Sai käed löödud Vikatimees OÜga ja jäin jälgima protsessi huviga. Need mehed teavad mida teevad ehk tõeliselt oma ala proffesionaalid. Neli päeva hiljem oli krundil olukord nagu neid puid poleks kunagi mul seal aias olnudki :) Muru lapid olid paigaldatud lõigatud puude asemele ja minuarust oli ka tolmuimejaga kogu saepuru aiast eemaldatud. See viimane oli muidugi nali aga soovitan soojalt neid mehi kui vaja miskit selles vallas toimetada.

Anne

Võrumaalt


Tegumist on tõeliste professionaalidega! Kui esialgu kartsin, et puu võib siiski langeda hoonele, siis tegelikult maandus puu just täpselt ettenähtud kohta. Lisaks jagati teadmisi ja nõu. Töö oli tõesti kiire ja korralik! Olen ülirahul ning julgen soovitada!

Reet Keeroja

KÜ Tõrvandi Papli 12 juhatuse liige


Tere! Meie korteriühistu Tõrvandis Papli 12 avaldab tänu firmale Vikatimees teostatud tööde eest. Teie firma arborist, vaatas üle meie krundil asuvad puud ning andis väga põhjaliku ülevaate puude seisukorrast. Tänu arboristi konsultatsoonile saime korteriühistu liikmete üldkoosolekul teha otsuse osade puude mahavõtmiseks. Tööde teostamisel 10. oktoobril k.a. olid firma Vikatimees töölised väga tublid. Töö teostati kiiresti ja väga korrektselt. Suur tänu!

Katrin

Võrumaalt


Ülitäpne puude langetus omaala asjatundjatelt. Lisaks osavatele töökätele omab meeskond ka väga sõbralikku suhtumist! Kasutame Vikatimehe teenuseid ka edaspidi!

Karis Saal

Lasteaed Kannike


Teie firma poolt sai lasteaed Kannike territooriumilt kõrvaldatud kuusk ning freesitud känd. Tööga oleme väga rahul: töö algas kokkulepitud kellaajal, oli kiire ja korralik. Töötajate käitumine viisakas, igati korrektne, mehed huumorisoonega. Puu endine asukoht perfektselt puhastatud. Soovitame soojalt!

Männiku talu

Vilusi küla


Männiku talu Vilusi külast võib soovitajate nimekirja lisada! Tänan tehtud töö eest!

Heli Järve


Meie viimases, aastaid vindunud hädas haigete, majalähedaste ja muidu hirmutavalt kaldus põlispuudega saime abi Vikatimehelt. Töö oli nime vääriliselt ülikiire, efektiivne, tõhus ehk sirge lõikega lõplik lahendus. Väga tänulikud kliendid maapiirkonnast. Jätkuvalt tänades

Pererahvas

Verioralt


Meil jagub kogu perega Vikatimehe kohta vaid kiidusõnu! Jagasid meile häid soovitusi edaspidiseks. Eraldi tooksime välja meeste suhtumise oma töösse- korrektselt tehtud töö ning puhastatud plats. Kokkuvõttes tore meeskond ning korralik töö.

Tiit

Tammelinnast


Olen senise elu jooksul ise mitmeid töid teinud ja teiste tegemisi näinud. Sellist operatiivset ja ladusat ning tõrgeteta töökorraldust, millega viis suure puu langetamise sideliinide vahel läbi Vikatimees OÜ meeskond, ei kohta just igapäev. Iga töötaja teadis oma ülesannet ning praktiliselt 1 tunniga oli suureleheline vaher langetatud, tükeldatud ja raiekoht koristatud. Selline professionaalne meeskond, kes kasutab töös ka kaasaegset tehnikaparki ja eristub juba kaugelt kvaliteetse tööriietuse kandmisega väärib kõrget hinnet ja tunnustust.