Arboristi lõikuse eesmärk on majandada ilus, suur ja dekoratiivne viljapuu, mis meenutab oma olemuselt "Vanaema õunapuud".

Oleme arvamusel, et puule peaks jääma peale hooldust tema liigile iseloomulik võra kuju, ehk siis puul on tipp ja korralikud küljeoksad. Hoolduse käigus eemaldame õunapuult, viljapuult kuivad, katkised, võrasse sissepoole kasvavad oksad, hõõrduvad oksad ja püüame tagada puule tema tipupungale eeliskasvu piirates konkureerivaid latvasid. Viljapuude jaoks sobivaim hoolduslõikus oleneb sellest, kas tegemist on noore viljapuu kujundamisega, kandeealiste taimede käsitlemisega või vanade puude noorendamisega..

Noore puu kujundamist tuleks alustada juba istutusjärgsel aastal, regulaarne hooldus tagab nende parema tervise ja väljanägemise ning suurema saagi.

Väärt pakkumine- Vikatimehe personaalne teenusepakett!

 

Valige ise milliseid Vikatimehe teenuseid vajate või leiame üheskoos konsultatsiooni teel võimaliku parima lahenduse, loomaks Teile päris oma personaalse teenusepaketi.

Pakettlahenduse hind kujuneb olenevalt teenuste mahust oluliselt odavamaks kui üksikteenuse hind.

Soovitumate lahendustena pakume kütteks kõlbuliku puitmaterjali tükeldamist vastavalt Teie küttekolde mõõtmetele/vajadusele ning kütteks mittekõlbuliku materjali utiliseerimist, puitmaterjali koondamist/ladustamist, teostame okste või kogu puitmaterjali äraveo/utiliseerimise, kännu/kändude freesimise ja heakorra taastamist.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

  Nimi *

  Ettevõte / Korteriühistu

  Email *

  Telefon *

  Sõnum / planeeritavate tööde kirjeldus *

  Kuidas meie ettevõtte leidsite? *

  Märgi täpne asukoht kaardil või kirjuta aadress lahtrisse *

  Lisa pildid objektist / raieluba
  Maksimaalselt viis (5) faili kokku kuni 50MB.