Eelistatuim ja usaldatuim kutsetunnistusega arborist Lõuna-Eestis

Jälgi meid:

Pood

Ulukitõrjevahend “Trico” 10l

Riputatav Haisuapall mille lõhn ei meeldi põdrale, hirvele, metskitsele, nugisele ega jänesele.

150,00 

Trico on looduslik ulukitõrjevahend, mis koosneb veest ja lambarasvast. Tõrjeefekti annab lõhn. Saadaval 10l kanistris ja 1l Trico Garden pudelis valmisseguna.
Kõrge efektiivsuse, lihtuse ning kiiruse töötlemisel tagab seljapritsi kasutamise võimalus. Võib töödelda nii okas- kui ka lehtpuid. Kasutatav alates istikust kuni palgipuuni- tüvepritsimine tagab kaitse koorimise ja sarvesügamise vastu. Puudub ladva või punga vigastamise oht.
Istikute kaitseks pritsida ladvakasvusid 1-2 korda aastas ( toime 6-8 kuud) ning vanematel puudel koorimise ja sarvesügamise tõrjeks pritsida tüvesid. Kinnitub hästi taimele, on äärmiselt ilmastikukindel ning tänu lõhnafoonile on peletusefekt kõrge.
Kulu ladvakasvude töötlemisel ca 8-10 l/ha, tüvepritsimisel 10-20 l/ha. Toime on garanteeritud metskitse, hirve ning põdra vastu.
Trico on laialdaselt kasutusel ka Rootsi ja Soome metsanduses, kus tänu Eestist pikemale kogemusele toetudes võib järeldada, et repellendi süstemaatiline kasutamine, ka pikema aja vältel, tagab kaitse ulukikahjude eest- sõralised ei harju vahendi spetsiifilise lõhnaga.